Gábina Němečková (Davídková)
myPilates ACADEMY myPilates STUDIO myPilates FYZIO

Letní provoz

Studio myPilates pro vás v době letních prázdnin připravilo úvodní skupinové lekce v těchto termínech: 15. a 29. července, 12. a 26. srpna. Jedná se vždy o středu v 19:00.

Aktuální rozvrh skupinových lekcí najdete na stránkách studia nebo v rezervačním systému Afit.


NEOMEZENĚ NA SKUPINY

Vložte si v době od 1. do 31. 7. na svůj účet 3.000 Kč a získejte za tuto částku možnost navštěvovat během července a srpna skupinové lekce zcela neomezeně.

Platí i pro lekce na Reformerech.

Lekce je třeba rezervovat na recepci.

Podrobnosti zde


Dárkový poukaz

Připadá Vám cvičení Pilates smysluplné? Cítíte se po své lekci Pilates lépe na těle i na duši? Chodíte do studia myPilates rádi?

Můžete se o tyto zážitky podělit se svými blízkými! Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz na libovolnou kombinaci cvičení.


Cvičení dle Ludmily Mojžíšové

Cvičení dle Mojžíšové je dnes neodmyslitelně spojeno s léčbou funkční sterility žen či stresové inkontinence, přestože tato metoda byla prvotně používána pro bolestivé stavy zad.

Metoda obsahuje cvičení svalů pánevního dna, mobilizační techniky a sestavu posilovacích a protahovacích cviků. Cvičební sestava je zaměřena nejen na posílení svalů hýžďových a břišních, ale především na jejich vzájemnou koordinaci spolu se svaly pánevního dna. Cvičení vede mimo jiné k reflexnímu ovlivnění hladké svaloviny a prokrvení v oblasti malé pánve, což má vliv na zlepšení a úpravu gynekologických obtíží.

Pro žádaný efekt terapie je zapotřebí každodenní domácí cvičení.