Gábina Němečková (Davídková)
myPilates ACADEMY myPilates STUDIO myPilates FYZIO

Ženské domovy
Ostrovského 253/3
Praha 5 - Smíchov

Telefon 602 603 603

Rezervační systém AFIT


Video prohlídka

Video prohlídka

Uzavřené skupiny: duben - červen 2015

Trochu jsme vás napínali, ale konečně přinášíme rozvrh uzavřených skupin na další 3 měsíce. Věříme, že si vyberete a najdete skupinu v ideálním čase a se svým oblíbeným instruktorem. Pokud by vám štěstí nepřálo, dejte nám to vědět. Máte naši plnou podporu při hubnutí do plavek :-)

celý článek


facebook

NEJBLIŽŠÍ ÚVODNÍ HODINA

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin
(90 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu.
Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


PONOŽKY S 20% SLEVOU

Nabízíme staré vzory ponožek s 20% slevou! Pruhované, s prsty i "bez prstů", pěkně nad kotník, aby byl v teple. Vyberte si na recepci ve studiu.

další adventní akce


Dárkový poukaz

Připadá Vám cvičení Pilates smysluplné? Cítíte se po své lekci Pilates lépe na těle i na duši? Chodíte do studia myPilates rádi?

Můžete se o tyto zážitky podělit se svými blízkými! Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz na libovolnou kombinaci cvičení.


Cvičení dle Ludmily Mojžíšové

Cvičení dle Mojžíšové je dnes neodmyslitelně spojeno s léčbou funkční sterility žen či stresové inkontinence, přestože tato metoda byla prvotně používána pro bolestivé stavy zad.

Metoda obsahuje cvičení svalů pánevního dna, mobilizační techniky a sestavu posilovacích a protahovacích cviků. Cvičební sestava je zaměřena nejen na posílení svalů hýžďových a břišních, ale především na jejich vzájemnou koordinaci spolu se svaly pánevního dna. Cvičení vede mimo jiné k reflexnímu ovlivnění hladké svaloviny a prokrvení v oblasti malé pánve, což má vliv na zlepšení a úpravu gynekologických obtíží.

Pro žádaný efekt terapie je zapotřebí každodenní domácí cvičení.