Gábina Němečková (Davídková)
myPilates ACADEMY myPilates STUDIO myPilates FYZIO

Letní kurzy - MATWORK A REFORMER

Na letní měsíce jsou ve spolupráci s Balanced Body University připraveny již tradiční intenzivní kurzy. Přijďte se naučit cvičit Pilates matwork nebo Pilates na stroji Reformer s možností získání mezinárodního certifikátu.

Termíny letních kurzů najdete na našich stránkách, kde se také můžete přihlásit. V případě dotazů nás kontaktujte na adrese kristyna@mypilates.cz nebo na čísle 602 603 603.


NEJBLIŽŠÍ ÚVODNÍ HODINA

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin
(90 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu.
Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Cvičení dle Ludmily Mojžíšové

Cvičení dle Mojžíšové je dnes neodmyslitelně spojeno s léčbou funkční sterility žen či stresové inkontinence, přestože tato metoda byla prvotně používána pro bolestivé stavy zad.

Metoda obsahuje cvičení svalů pánevního dna, mobilizační techniky a sestavu posilovacích a protahovacích cviků. Cvičební sestava je zaměřena nejen na posílení svalů hýžďových a břišních, ale především na jejich vzájemnou koordinaci spolu se svaly pánevního dna. Cvičení vede mimo jiné k reflexnímu ovlivnění hladké svaloviny a prokrvení v oblasti malé pánve, což má vliv na zlepšení a úpravu gynekologických obtíží.

Pro žádaný efekt terapie je zapotřebí každodenní domácí cvičení.