Cvičení dle Ludmily Mojžíšové

Cvičení dle Mojžíšové je dnes neodmyslitelně spojeno s léčbou funkční sterility žen či stresové inkontinence, přestože tato metoda byla prvotně používána pro bolestivé stavy zad.

Metoda obsahuje cvičení svalů pánevního dna, mobilizační techniky a sestavu posilovacích a protahovacích cviků. Cvičební sestava je zaměřena nejen na posílení svalů hýžďových a břišních, ale především na jejich vzájemnou koordinaci spolu se svaly pánevního dna. Cvičení vede mimo jiné k reflexnímu ovlivnění hladké svaloviny a prokrvení v oblasti malé pánve, což má vliv na zlepšení a úpravu gynekologických obtíží.

Pro žádaný efekt terapie je zapotřebí každodenní domácí cvičení.Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každé pondělí od 17.00 hodin
(55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku nebo instruktora pilates (především lekce ve večerních hodinách). Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Vzdělávání - jaro 2017

Jaro 2017 přináší instruktorské kurzy, a to jak Pilates instruktor Matwork, tak Pilates instruktor Reformer, oba s mezinárodním certifikátem od Balanced Body University.

Velkou novinkou je seminář Port de bras s Lucií Dědičovou, jednou z prvních lektorek v ČR, které mají oprávnění školit nové trenéry.

Mnozí jistě uvítáte, že se k nám vrací Gabriela Jakešová se svým vynikajícím kurzem FyzioPilates. Na jaře proběhnou první 2 části: Hluboký stabilizační systém a Dýchání - najdi novou inspiraci.

Již tradičně v nabídce najdete workshopy s pomůckami - roller, MOTR, magic circle a další.

Kalendář akcí


Dárkový poukaz

Připadá Vám cvičení Pilates smysluplné? Cítíte se po své lekci Pilates lépe na těle i na duši? Chodíte do studia myPilates rádi?

Můžete se o tyto zážitky podělit se svými blízkými! Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz na libovolnou kombinaci cvičení.