Artróza

artróza Artróza patří do kategorie degenerativních onemocnění. Jde
o nejčastější kloubní onemocnění postihující muže i ženy.
Při nemoci dochází k poškozování kloubní chrupavky díky změně jejích mechanických vlastností. Chrupavka se opotřebovává a téměř vůbec neregeneruje. Charakteristické je především subjektivní vnímání bolesti kloubu při pohybu. Další známkou je omezení rozsahu pohybu, které se promítá do omezení chůze. Artróza může postihnout kterýkoli kloub v těle, nejčastěji však velké nosné klouby a také klouby poúrazově změněné.

Fyzioterapie má zásadní vliv při léčbě artrózy. Představuje možnost, jak zmírnit a ulevit od bolesti a také jak se maximálně snažit
o udržení aktuálního stavu kloubní chrupavky.Rozšiřujeme pracovní kolektiv

Od března 2018 přijmeme do našeho teamu novou recepční. Jedná se o práci na DPP (cca 10-15hod týdně), převážně v odpoledních a večerních hodinách. Ideální pro studenty.

Požadujeme:

  • vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování a pečlivost
  • dobrou znalost práce na PC (MS Excel, Office, internet)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • dobré organizační schopnosti
  • úsměv na tváři

V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro certifikovanou instruktorku nebo instruktora pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.