Kompenzace zatížení u vrcholových sportovců

Většina sportů vyžaduje jednostranně zaměřenou fyzickou práci těla (např. tenista zatěžuje více horní končetinu, ve které drží raketu, stejný případ nastává u hokejisty, golfisty, mažoretky a dalších). Toto asymetrické zatížení končetin může vést ke stranové svalové nerovnováze. Ta způsobí přetěžování pracující končetiny. Důsledek se může nepříznivě promítnout do celkového držení těla, do statiky páteře, v podstatě je zasažen celý pohybový aparát.

Z toho důvodu je nutné vyváženě kompenzovat jednostranné zatížení sportovců, aby nevznikaly markantní asymetrické svalové dysbalance. Cviky cílené na odstranění přítomné nerovnováhy můžeme najít například ve cvičebním systému Pilates.Rozšiřujeme pracovní kolektiv

Od března 2018 přijmeme do našeho teamu novou recepční. Jedná se o práci na DPP (cca 10-15hod týdně), převážně v odpoledních a večerních hodinách. Ideální pro studenty.

Požadujeme:

  • vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování a pečlivost
  • dobrou znalost práce na PC (MS Excel, Office, internet)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • dobré organizační schopnosti
  • úsměv na tváři

V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro certifikovanou instruktorku nebo instruktora pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.