Tenisový loket

Lze ho charakterizovat jako zánětlivou změnu v místě spojení šlachy s kostí. Subjektivním projevem je bolest v průběhu šlachových úponů - jde o silnou bolest na zevní straně lokte. Příčinou těchto problémů je přetěžování úponů, které následně vede k degenerativnímu postižení šlachy. Pokud přetěžování postižené oblasti trvá, následně se bolestivé obtíže objevují i při malé zátěži.

tenisový loket

Toto nepříjemné onemocnění lze léčit pomocí fyzioterapeutických metod. V akutní, bolestivé fázi jde spíše o relaxaci postižené oblasti. Té terapeut docílí např. pomocí techniky měkkých tkání nebo postizometrické relaxace. Velice užitečná může být aplikace fyzikální terapie. U chronických stavů by cílem terapie měla být optimalizace svalové práce.Rozšiřujeme pracovní kolektiv

Od března 2018 přijmeme do našeho teamu novou recepční. Jedná se o práci na DPP (cca 10-15hod týdně), převážně v odpoledních a večerních hodinách. Ideální pro studenty.

Požadujeme:

  • vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování a pečlivost
  • dobrou znalost práce na PC (MS Excel, Office, internet)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • dobré organizační schopnosti
  • úsměv na tváři

V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro certifikovanou instruktorku nebo instruktora pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.