Tenisový loket

Lze ho charakterizovat jako zánětlivou změnu v místě spojení šlachy s kostí. Subjektivním projevem je bolest v průběhu šlachových úponů - jde o silnou bolest na zevní straně lokte. Příčinou těchto problémů je přetěžování úponů, které následně vede k degenerativnímu postižení šlachy. Pokud přetěžování postižené oblasti trvá, následně se bolestivé obtíže objevují i při malé zátěži.

tenisový loket

Toto nepříjemné onemocnění lze léčit pomocí fyzioterapeutických metod. V akutní, bolestivé fázi jde spíše o relaxaci postižené oblasti. Té terapeut docílí např. pomocí techniky měkkých tkání nebo postizometrické relaxace. Velice užitečná může být aplikace fyzikální terapie. U chronických stavů by cílem terapie měla být optimalizace svalové práce.Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Nové pomůcky

V poslední době přibylo do studia několik nových pomůcek: Bodhi, Duet a Yamuna® Fitness Wakers. Rozhodli jsme se Vám je představit v samostatném článku.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Uvítáme mezi námi i studenty fyzioterapie. Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.